ליטוש אבן / ליטוש שיש / ליטוש מרצפות

פוליש
 
חברת ניקיון אודותינו
פוליש
פוליש ווקס
פוליש קריסטל
פוליש אקרילי
שירותי ניקיון
ניקיון בתים
ניקיון דירות
ניקוי שטיחים
ליטוש אבן
ניקיון חדרי מדרגות
עבודות צבע
חידוש מרצפות
חברת פוליש
נקיון
הדברה

מבצעים
 
המלצות
 
שאלות

תמונות

חברת פוליש ברקת פתרונות מתקדמים לכל סוגי המרצפות...

כדי לשדרג את מראה ואיכות הרצפה מומלץ מאוד לבצע ליטוש מרצפות. חשוב מאוד לבצע ליטוש אבן ושיש רק לאחר שהתשתית יבשה,מלטש שיש מקצועי מצויד עם מכשיר שבעזרתו ניתן לבדוק האם התשתית יבשה.

פוליש, חברת ניקיון, חברות ניקיוןליטוש מרצפות

כמו כן אנו מספקים מ"ס רב של שירותי ליטוש ו חידוש מרצפות כגון...

ליטוש אבן, ליטוש שיש, ליטוש מדרגות, ליטוש מרצפות, ליטוש מווזאיקות, ליטוש ספי חלון, ליטוש קירות, ליטוש יהלום, ליטוש וישור משטחי בטון.

ישנם 3סוגי ליטוש מרצפות...

ליטוש רשתות יהלום:
לחידוש משטחים, להסרת שכבות קשות, להסרת כתמים ולקבלת גלזורה חדשה .

ליטוש יהלום:(ליטוש בבד שמיר)
הינו תהליך של הסרת המרקם העליון של המרצפות שהתבלה במשך הזמן אם ע"י שחיקה טבעית במשך השנים או ע"י שימוש בחומר חומצתי שצרב את השיכבה העליונה של האריחים.כמובן שלאחר הליטוש מבצעים הברקה קריסטלית או סילר.

ליטוש אבן ושיש:
בשלב הראשון אנו מבצעים פתיחת פוגות ע"י דיסק יהלום בעובי של מ-1 מ"מ
עד-2 מ"מ. פתיחה זאת היא ברוחב אחיד בכל הרצפה.את הרווחים שנוצרו ממלאים בדבק שיש תוך הוספת פיגמנט המתאים לגוון השיש. להבדיל מרובה בה משתמשים בריצוף קרמיקה/גרניט פורצלן, דבק השיש אינו סופג ואינו משנה את הגוון כתוצאה מכך. הפעולה הבאה היא הליטוש עצמו. היות ואריחי השיש /אבן מרוצפים צמוד קיימים הבדלי גובה בין אריח לאריח בגמר עבודת הריצוף. הליטוש גורם ליישור הריצפה ובנוסף בכל שלב של תהליך הליטוש ניתן לקבוע את מראה ורמת הגימור: מט, חצי מבריק (מט משי)מבריק וכו'

אנו בחברת ברקת מתמחים בפוליש וליטוש בכל סוגי המרצפות...

גרניט פורצלן, ליטוש שיש, ליטוש אבן חלילה, ליטוש אבן שומשום, ליטוש שיש פרלטו, ליטוש מרצפות טרצו, ליטוש מרצפות טרקוטה, ליטוש טרווטרין ועוד ...

השלב הבא הוא מריחת סילר אותו יש לבצע לאחר שהרצפה התיבשה מהשימוש במים בתהליך הליטוש. ה-סילר מקטין משמעותית את אחוזי הספיגה של האבן. קיימים שני סוגים של סילר, סילר על בסיס מימי אשר אינו משנה את גווני האבן וסילר על בסיס שומני בו משתמשים בדרך כלל כאשר האריחים הם בעיבודים כמו, מכוסבס, עתיק מסותת וכו'. עיבודים אלה "מטשטשים" את גוון האבן וסילר זה מחזיר את הגוון המקורי.שני סוגי הסילר נותנים את אותה התוצאה מבחינת הקטנת אחוזי הספיגה. מומלץ לחדש את הסילר (תלוי בסוג האבן/שיש) אחת לשנתיים. אחד היתרונות של האבן/שיש הוא שניתן בכל רגע נתון לשנות את מראה הרצפה ולהופכה ע"י ליטוש ממט למבריק, ממבריק למט משי או הפוך וכו"

אנו חברת ניקיון ברקת נעניק לכם חינם ללא כל התחייבות מצידכם,
יעוץ והכוונה בכל תחום מתחומי ההתמחות שלנו.

התקשרו עכשיו לפוליש ברקת

  מתן שירות תוך שעתיים    
  בכל רחבי הארץ צור קשר  

 
מפת האתר  | אזורי שירות  | ניקיון ספות  | סילר  | הסרת שטיחים  | חידוש חדרי מדרגות  | ליטוש מרצפות | פוליש  
כל הזכויות שמורות ל- bareket-1 חברת פוליש